درباره ما

نام انزل از نام شهر بندرانزلی گرفته شده است. بندرانزلی از یک سو به دریای خزر و از سوی دیگر به بزرگترین تالاب جهان یعنی تالاب بین المللی انزلی محصور می باشد که صرف نظر از ویژگیهای بارز زیست محیطی و گردشگری خاص این منطقه، از دیرباز با شنیدن نام آن به یاد گل لاله دریایی یا لاله مرداب می افتیم. لوگوهای مجموعه ما نیز همواره نشانی از این گل زیبا را با خود به همراه داشته اند. شروع کار ما با نام مرکز کامپیوتر انزل و این لوگو بود. انزل آی آربرگ های صورتی رنگ نشانه گلبرگ های لاله، قطره آبی رنگ پشت برگ ها نشانه دریا و برگ های حنایی زیر گل لاله نیز نشانی از نوعی جلبک است که در این تالاب میروید.

مرکز کامپیوتر انزل با هدف فعالیت در کلیه زمینه های کامپیوتر و فناوری اطلاعات اعم از سخت افزار و نرم افزار در سال 1386 در بندرانزلی افتتاح گردید.

پس از حدود چهار سال از آغاز فعالیت، با خرید دامنه www.anzal.ir نام مجموعه نیز به نام سایت یعنی انزل دات آی آر تغییر و پس از دو سال دیگر نیز با حذف دات به نام فعلی یعنی انزل آی آر تغییر کرد و در حال حاضر نیز با نام انزل آی آر و لوگوی فعلی در حال فعالیت می باشیم.

هدف اصلی مجموعه، ارائه خدمات با کیفیت در جهت جلب رضایت مشتریان بوده و بر این اساس از ابتدای کار همواره کیفیت نسبت به کمیت در اولویت بوده است. از طرف دیگر تعیین قیمت های رقابتی و ارائه تخفیف های ویژه برای اقشار مختلف و در مناسبت های مختلف (اعیاد و ...) یکی از سیاست های اصلی ما بوده است.

در انزل آی آر کلیه خدمات سخت افزاری، نرم افزاری و نیز انواع خدمات مشاوره ای ارائه می گردد. موارد زیر بخشی از مهمترین خدمات ما به شما مشتریان عزیز می باشد

مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش سیستم های گیمینگ و رندرینگ

فروش قطعات کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل، تجهیزات شبکه و ماشین های اداری

فروش تک و عمده انواع لوازم جانبی کامپیوتر، لپ تاپ و موبایل

پخش انواع تجهیزات امنیتی مانند دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن و لوازم جانبی

تعمیرات تخصصی کالای دیجیتال (کامپیوتر و لپ تاپ، ماشین های اداری و...)

خدمات متنوع نرم افزاری (نصب ویندوز، نرم افزارهای مهندسی و...)